231 Front Street, Lahaina, HI 96761 info@givingpress.com 808.123.4567

Karmienie piersią podstawy dla zdrowych dzieci

Karmienie piersią podstawy dla zdrowych dzieciNie jest tajemnicą, że karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka i mamy. Faktycznie, główny chirurg Ameryki zaleca, aby dzieci karmione wyłącznie mlekiem matki przez pierwsze sześć miesięcy. Wyjątkowe przeciwciała mleka pomagają chronić dzieci od różnych dolegliwości i chorób. Karmienie piersią pomaga również zmniejszyć ryzyko karmiącej matki cukrzyca, piersi i jajnika i depresji poporodowej.
Karmienie piersią ma zarówno ekologiczne, jak i ekonomiczne korzyści, ponieważ eliminuje koszty i odpadów związanych z produkcją formuły i plastikowych butelek. W zależności od marki formuła, karmienie piersią może uratować swoją rodzinę $1000 do 4000 dolarów rocznie.
W czasie, gdy karmienie piersią jest naturalnym sposobem karmienia dziecka, młodym mamom potrzebne informacje i wsparcie, aby odnieść sukces. Oto kilka kroków, aby ustawić karmione piersią sukces.

Zanim Dziecko Przychodzi NaZanim Dziecko Przychodzi Na

Trzeci trymestr ciąży-idealny czas, aby dowiedzieć się o karmienie piersią, więc można być na bieżąco i mieć pewność, kiedy dziecko przyjdzie na świat.
Wziąć karmienie piersią klasie. Sprawdź, czy w twoim szpitalu, gabinecie lekarskim lub specjalny program narzędziowy dla kobiet, niemowląt i dzieci, lub klinikę wic. Dowiedzieć się o lokalnych zasobach, takich jak konsultanci karmienia piersią, dlatego będziesz wiedzieć, do kogo dzwonić z pytaniami lub problemami.

O tym przeczytać. Sprawdź książki i broszury z przychodni, szpitala lub biblioteki. Im więcej wiesz, tym bardziej zrelaksowany będziesz w swojej nowej roli karmiącej mamy.
Przygotować swój dom. Znaleźć wygodny fotel z dobrą ręką i oparciem. Jeśli są wygodne i dobrze utrzymane, to będzie łatwiej trzymać i karmić dziecko.
Powiedz im o swoich planach karmić piersią. Niech wasze rodziny, znajomych, lekarza, pielęgniarki, pediatra i pracodawca wiem, że masz zamiar podawać tylko mleko z piersi, aby twoje dziecko i konieczna jest ich wsparcie.

W szpitalu

Zdrowe noworodki wiedzą, jak znaleźć pierś i jak jeść. Im po prostu trzeba dużo czasu przytulać z mamą do praktyki ustalania i pomóc mamie zbudować dobry zapas mleka.
Początek karmienia zaraz po porodzie, jak to możliwe. Najlepszy czas, aby zacząć to w ciągu 20 do 30 minut po urodzeniu dziecka, być może, bezpośrednio na sali porodowej. Pierwsze karmienie będzie krótki, około 10 minut.
Pokój-w. Mając dziecko z tobą, a nie w przedszkolu, pozwala natychmiast reagować na sygnały głodu dziecka i może zrobić swoje pierwsze dni bardziej udanej pielęgnacji.

Karmienie na żądanie. Objawy, takie jak zwiększona koncentracja uwagi lub działalności, укореняя w stronę swojej piersi lub w ustach wszystko wskazuje na to, że twoje dziecko jest głodne. Jak zwykle płacz-późny sygnał głodu. Im więcej mleka dziecko usuwa z twojej piersi, tym więcej mleka można zrobić. Jako zabezpieczenie., nie można “zepsuć” dziecka, karmienie na żądanie.
Zwrócić się o pomoc. Większość szpitali jest specjalista w zakresie laktacji, które mogą pomóc Ci znaleźć rozwiązanie, jeśli masz problemy z wczesnego karmienia piersią.

W ciągu pierwszego roku i dalejW ciągu pierwszego roku i dalej

Twoje piersi, prawdopodobnie będzie wystarczająco mleka w odpowiedzi na rosnące potrzeby twojego dziecka. Większość dzieci będzie kilka karmienia w ciągu dnia i nocy, szczególnie w ciągu pierwszych kilku tygodni — około ośmiu do 12 razy co 24 godziny. To dlatego, że u noworodka żołądek jest mały i ze względu na potrzeby żywieniowe są wyłącznie podczas szybkiego wzrostu i rozwoju. Częste karmienia pomagają nawiązać swoje mleko i trzyma biust staje się twarde i nabrzmienia.
Zrelaksuj się i poczuj się komfortowo. Znaleźć wygodną pozycję w konserwacji fotel i nie poczujesz silne napięcie w szyi, plecach i ramionach. Lub leżeć z poduszkami strategicznie usytuowany, aby pomóc wspierać swoje dziecko.
Uważaj na siebie. Karmiące matki potrzebują dużej ilości składników odżywczych, bogatych żywnością i płynami do utrzymania ich wytrzymałość przy produkcji mleka. Upewnij się, aby uzyskać wystarczającą ilość odpoczynku. Wiele matek się zdrzemnąć, podczas gdy ich dzieci śpią.
Zwracamy się do zasobów pomocy technicznej. Jeśli potrzebujesz pomocy, aby dowiedzieć się, jak karmić piersią w czasie pracy lub w szkole, lub jeśli masz dziecko ze specjalnymi potrzebami, skonsultuj się ze swoim pediatrą, specjalistą od laktacji lub dietetyk dietetyk.
Podczas gdy karmienie piersią to naturalny sposób zapewnienia idealnego żywność dla niemowląt, “sztuka” karmienie piersią może nie nadejść tak naturalnie. Jak i nauka nowych umiejętności, kluczem do sukcesu jest wiedza, praktyka i wsparcie rodziny, przyjaciół, i, być może, współpracowników i pracodawców.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *